Çin Fuarları Gelsin

 Çin Fuarları Ayağına Gelsin. ( Elektrikten Avizeye…. )

Çin Fuarlarına Vize Problemi Yok, Hotel Problemi Yok, Zaman Problemi Yok,

İş Kaybı Yok. Hizmet Var.

Örneğin; Çin fuarlarına katılacaksınız:

Çin Fuarları Masrafınız:

Uçak Bileti: 1000 $,
Hotel Masrafı: 500 $
Vize Masrafı: 500 $
Tercüman Ücret: 300 $
Yemek ve Ek Giderler: 400 $
Ara TOPLAM: 2700 $
Alışveriş  ve Yerel Ulaşım 1000$
TOPLAM: 3700

Ama 100$’dan başlayan rakamlarla bu hizmete erişebilirsiniz.

Sizin adınıza Çin fuarlarına (2018) katılıyoruz. İhtiyaçlarınıza göre uygun Çin fuarından katalogları ve teknolojik ürün ve hizmetlerin görüntülerini çekiyor. Size yolluyoruz. Çin fuarlarında, Çinli muhataplarınıza kartınızı veriyoruz. Çin fuarı sırasında ve sonrasında fabrika ziyaretleri yapıyoruz. Fuar alanından video kayıtları… Böylece maddi ve manevi kayıplarınızı en aza indiriyoruz.

Çin fuarına bizimle gitmiş oluyorsunuz; zamandan ve paradan tasarruf ediyorsunuz.  Sizin adınıza uzman görüşle fuar alanını incelemiş oluyor. Bildiğiniz gibi fuar alanında aynı yerden 3 defa geçerseniz 3 farklı ürünü görebilirsiniz. Çin fuarları, avantajlı ticaret için vazgeçilmezdir. Çünkü; birçok şirket Alibaba.com veya teknoloji sitelerinden önce Çin fuarlarda görücüye çıkıyor.

Sadece Çin fuarlarına katılamayanlar değil; Çin fuarlarına katıldığı halde hiçbir detayı kaçırmak istemeyen işadamlarımıza, girişimcilere; uzmanlarımızın gözüyle araştırma hizmeti yapıyoruz. Amerika, Almanya ve Asya fuarlarını oturduğunuz yerden takip edin. Zamandan ve paradan tasarruf edeceksiniz…

Bu hizmetten yaralanabilmeniz için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.